Zmiany w starterach Orange na kartę. Od teraz klienci dostaną więcej gigabajtów na start | Tabletowo.pl

Zmiany w starterach Orange na kartę. Od teraz klienci dostaną więcej gigabajtów na start

Dołącz do dyskusji 0

Zawsze lepiej mieć czegoś więcej niż mniej. Szczególnie, kiedy można to dostać za dokładnie takie same pieniądze. Od teraz klienci, którzy kupią starter Orange na kartę, otrzymają znacznie więcej gigabajtów na start.

Począwszy od dziś, tj. 1 marca 2018 roku, nabywcy starterów Orange na kartę dostaną do dyspozycji więcej transferu na start. Kupując starter za 5 złotych otrzymają 6 GB, a jeśli wybiorą ten 7 złotych, to będą mieli do wykorzystania 7 GB. Jeśli natomiast ktoś potrzebuje jeszcze więcej, to wystarczy, że nabędzie startówkę za 20 złotych, w której na dobry początek jest aż 50 GB.

Dla porównania, do tej pory w starterze za 5 złotych dawano jedynie 1 GB internetu, natomiast w tym za 7 złotych 2 GB. Różnica jest więc ogromna! Warto też dodać, że w przypadku startówek za 5 i 20 złotych przyznany transfer ważny jest tylko przez 14 dni. Wyjątkiem jest ten za 7 złotych, ponieważ tutaj użytkownik ma już 30 dni, aby wykorzystać otrzymane gigabajty. Z drugiej strony, w dwóch pierwszych opcjach klient może wykorzystać – odpowiednio – 5 i 20 złotych na rozmowy, SMS-y i MMS-y (środki ważne są przez 31 dni). W trzeciej nie dostaje nic, oprócz gigabajtów (coś za coś).

Jednocześnie Orange poinformowało, że w sklepach pojawią się nowe startery. Jako pierwsze wypuszczone zostaną te z ofertą Orange Free na kartę, w której użytkownik po każdym doładowaniu dostaje określoną ilość transferu. Z dokładnym opisem odświeżonych startówek możecie zapoznać się na >specjalnie przygotowanej stronie<.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona