Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Na majówkę w sam raz: nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB internetu za 7 złotych w Orange na kartę

Majówka za pasem i jestem przekonany, że spora część z Was ma już plany na wolne dni. I chociaż z pewnością najważniejsze dla Was będzie, aby przede wszystkim odpocząć, to kontakt ze światem mimo wszystko się przyda. Orange przygotowało promocję, dzięki której pozostaniecie w kontakcie z bliskimi i całym światem za nieco niższą cenę niż zazwyczaj. Warunek jest tylko jeden: musicie korzystać z oferty na kartę lub Zetafona bądź Minutofona.

Bohaterem przywoływanej promocji jest pakiet na 7 dni, obejmujący nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych (na numery stacjonarne nie), nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i paczkę 10 GB internetu. Standardowo kosztuje on 12 złotych, lecz na Majówkę Orange obniża jego cenę do zaledwie 7 złotych.

W tym miejscu warto dodać, że wspomniany pakiet wyklucza się z usługą „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + GB” w wersji na 7 dni za 12 złotych i na 31 dni za 25 złotych, więc jeżeli macie jedną z nich włączoną, to niestety nie skorzystacie z promocji. Chyba, że zaraz skończy się jej ważność, bowiem promocyjny pakiet można włączyć od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku włącznie.

Aby go uruchomić, należy wysyłać SMS o treści START pod numer 364 (opłata zgodnie z cennikiem taryfy, z której korzystacie). Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia aktywacji, o czym zostaniecie powiadomieni stosowną wiadomością. Wypada też pamiętać, że trzeba mieć ważne konto, tj. możliwość wykonywania połączeń głosowych, wysyłania SMS-ów i MMS-ów oraz korzystania z internetu, a także co najmniej 7 złotych na nim, aby promocyjny pakiet mógł się włączyć.

Ważność pakietu można sprawdzić, wysyłając SMS o treści ILE pod numer 239 (opłata za SMS zgodna z cennikiem oferty, z której korzystacie). Powyższa oferta dotyczy klientów, korzystających z Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART, Nowe Orange Go, Zetafona i Minutofona.

Regulamin usługi „Nielimitowane rozmowy i SMS-y ze wszystkimi komórkowymi + 10GB na Majówkę” (PDF)

Źródło: Orange przez GSMOnline