Wakacyjny, darmowy pakiet Orange, a w nim 5 GB internetu na 5 dni

To ostatnie dni przed zakończeniem roku szkolnego, co Orange chyba chce przypomnieć za pomocą darmowego pakietu wakacyjnego. Co prawda skończy się, zanim jeszcze wakacje się na dobre zaczną, ale darowanemu koniowi…

Prezenty od Orange na początek wakacji

Orange ostatnio nieco przystopował z rozdawaniem pakietów danych i innych prezentów – znacznie bardziej aktywny był pod tym względem T-Mobile. Jednak by pozostawić choć znak zainteresowania klientami, przygotowano specjalny pakiet darmowych usług, w sam raz na prawdziwe rozpoczęcie lata.

Promocja „Wakacje” to jednorazowy, darmowy pakiet obejmujący:

  • nielimitowane połączenia,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 5 GB internetu.

Jak włączyć darmowy pakiet?

Skoro prezent jest za darmo, to warto go włączyć. Jak? Wystarczy wysłać SMS o treści WAKACJE na numer 364 (jest bezpłatny). Pakiet powinien być aktywowany w ciągu 24 godzin od zgłoszenia, co potwierdzi nam SMS zwrotny.

SMS musimy wysłać do 30 czerwca. Na skorzystanie z włączonego pakietu mamy 5 dni.

Oczywiście jest kilka dodatkowych warunków. Najważniejszy to ten, by mieć aktywne konto. Oprócz tego, jak stanowi Regulamin,

Z Promocji nie mogą skorzystać klienci, którzy posiadają aktywną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej i cyklicznej.

Akcja przeznaczona jest dla klientów taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange Free na kartę oraz Abonentów oferty Zetafon, korzystających z ww. taryf.

Więcej szczegółów dowiecie się z Regulaminu.