Klęska urodzaju: przenosząc numer do Orange na kartę dostaniecie nawet 50 GB internetu miesięcznie | Tabletowo.pl

Klęska urodzaju: przenosząc numer do Orange na kartę dostaniecie nawet 50 GB internetu miesięcznie

Dołącz do dyskusji 0

Użytkownicy ofert na kartę ostatnio mają fajne życie. Nie dość, że mogą cieszyć się z nielimitowanych rozmów i SMS-ów, to pakiety internetowe są sukcesywnie powiększane. Właśnie pojawiła się możliwość zyskania dodatkowych gigabajtów – i to w ilościach hurtowych. Pomarańczowy operator aktualizuje warunki Orange Free. Lepiej się nie da.

Aktualnie, przenosząc swój numer do Orange Free na kartę, możemy zyskać nawet do 50 GB pakietu internetowego. Jak?

Aktywując usługę cyklicznego pobierania opłaty za no-limit rozmów i SMS-ów oraz 35-gigabajtowy pakiet danych. Kosztuje ona 28 zł/mies. Doładowując konto za 30 zł, otrzymamy dodatkowe 15 GB, więc korzystając z obu rozwiązań „lądujemy” z 50 GB internetu do wykorzystania w miesiącu.

Stali klienci nie mogą liczyć na tak wysoki bonus, ale oni też nie mogą czuć się zapomniani: dodatkowe gigabajty będą co miesiąc przypisywane do konta, w miarę zwiększania się stażu w sieci. Za lojalność operatorowi wynoszącą poniżej 12 miesięcy dostajemy 15 GB, ci, którzy są w Orange ponad rok (ale mniej niż 3 lata) dostaną 17 GB, a starzy wyjadacze z trzema latami doświadczenia – 20 GB.

Oprócz tego 7-dniowe, dodatkowe pakiety internetowe „na życzenie” również się zwiększyły: z 2 GB do 15 GB.

Na blogu Orange czytamy jeszcze:

Pamiętajcie jeszcze o jednej, dość ważnym elemencie usługi. Za każdym razem gdy automatycznie odnawiacie usługę dostajecie o 1 GB internetu więcej niż miesiąc wcześniej. Po kilku miesiącach robi się z tego bardzo ładna sumka ? Co bardzo ważne dotyczy to także klientów, którzy przenieśli numer do Orange na kartę i aktywowali usługę cykliczną. Im co miesiąc także przybywa jeden GB do wykorzystania!

W tych wszystkich pakietach, bonusach i promocjach łatwo się pogubić, więc Orange udostępnia przejrzystą tabelkę, z której wynika co, ile i za ile pojawi się na naszym koncie, kiedy nowe zasady Orange Free na kartę wejdą w życie.

Mnie tam zmiany w Orange Free cieszą, gdyż sam korzystam z powyższych bonusów. A wiadomo, im wincyj gigabajtuffff, tym lepiej :)

Po więcej informacji, w tym jak możecie przerzucić numer do Orange i jak włączyć wspomniane usługi, znajdziecie na Blogu Orange oraz stronie operatora.

źródło: Blog Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona