Orange pieniądze money
fot. Pexels

To nie żart: Orange daje 100 złotych za aktywację nowego startera w Orange na kartę

Odnoszę wrażenie, że obecnie to właśnie oferty na kartę są o wiele korzystniejsze, podczas gdy jedyną zaletą abonamentu jest możliwość wzięcia nowego smartfona na raty. Kolejnym tego przykładem jest najnowsza promocja Orange, dzięki której po aktywacji nowego startera klient otrzyma w prezencie 100 złotych.

Reklama

Zasady promocji są bardzo proste: wystarczy kupić nowy starter Orange na kartę lub przenieść numer do Orange (oczywiście też do oferty na kartę), a następnie wysłać bezpłatny SMS o treści BONUS na numer 815. Promocja obejmuje także startówki, zakupione wcześniej, ale tylko pod warunkiem, że nie zostały one aktywowane.

Oferta obowiązuje od 28 marca do 31 maja 2018 roku. Bonus w wysokości 100 złotych powinien zostać aktywowany w ciągu maksymalnie 24 godzin od wysłania SMS-a. Promocyjne złotówki ważne będą przez 30 dni kalendarzowych od momentu ich przyznania. Pieniądze można wykorzystać jedynie na krajowe rozmowy wychodzące do wszystkich sieci. Niewykorzystane środki przepadną.

Warto przy okazji dodać, że po aktywowaniu startera w Orange na kartę, klient może także uruchomić bezpłatny pakiet 20 GB internetu, który będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych. Ta oferta obowiązuje jednak już tylko do 12 kwietnia 2018 roku. Więcej na jej temat zainteresowani przeczytają w podlinkowanym poniżej artykule.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/14/orange-20-gb-internetu-jak-wlaczyc-pakiet/

https://www.tabletowo.pl/2018/03/01/orange-na-karte-starter-wiecej-gb-gigabajtow/

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska