Orange daje nowym użytkownikom ofert na kartę 100 złotych na rozmowy | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Orange daje nowym użytkownikom ofert na kartę 100 złotych na rozmowy

Dołącz do dyskusji 0

Każdy nowy dzień nie tylko zbliża nas do świąt Bożego Narodzenia, ale również jest okazją dla kolejnych marek do przedstawienia specjalnej, świątecznej promocji. Zrobił to już Samsung i Motorola, a teraz także Orange. Operator przygotował dla nowych użytkowników ofert na kartę wartościowy prezent.

Aby skorzystać z promocji, pierwsze, co należy zrobić, to kupić starter Orange YES lub Orange Free na kartę. Następnie trzeba go jeszcze zarejestrować – można to zrobić m.in. w salonie operatora lub w punktach, wymienionych na >stronie Orange<. Później już tylko wystarczy wysłać SMS o treści PREZENT na bezpłatny numer 815. Tyle.

Kiedy nowy klient Orange to zrobi, dostanie w prezencie 100 złotych do wykorzystania na rozmowy na wszystkie krajowe numery komórkowe i stacjonarne. Co więcej, bonus ten może wykorzystać również na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej – oczywiście pod warunkiem, że będzie dzwonił na polskie numery, nie zagraniczne.

Bonus można aktywować do 31 grudnia 2017 roku włącznie – po aktywacji jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych. Promocyjne złotówki są wykorzystywane przed środkami z doładowań. Niewykorzystane pieniądze przepadają. Stan dostępnych środków sprawdza się, wysyłając SMS o treści ILE MINUT pod numer 901 (opłata jak za SMS do Orange) lub poprzez Mój Orange, ewentualnie za pośrednictwem Automatycznego Biura Obsługi Klienta (*500, opłata za połączenie zgodnie z cennikiem).

fot. @RzecznikOrange

Pamiętajcie, że przyznane 100 złotych można wykorzystać jedynie na połączenia na krajowe numery komórkowe i stacjonarne. Za wysyłanie SMS-ów, MMS-ów i korzystanie z internetu Orange pobierze opłaty z konta głównego, na którym znajdują się środki z doładowań. Jeśli użytkownik wybrał ofertę Orange Free na kartę – wówczas ostatnie z ww. go nie dotyczy (chyba, że wykorzysta wcześniej cały gratisowy transfer). Trzeba też dodać, że  promocja „Konto Ważne Rok” nie przedłuża ważności bonusu.

Regulamin promocji „100 zł na rozmowy w prezencie”

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona