fot. Pexels

Orange znowu daje 100 zł na start w Orange na kartę

To nie pierwszy raz, kiedy Orange daje 100 zł na start w Orange na kartę. Skoro jednak operator ponownie kusi niemałym bonusem, to warto rozważyć skorzystanie z jego oferty, szczególnie jeśli ktoś rozważał dołączenie do grona klientów pomarańczowej sieci.

Każdy operator robi co może, aby pozyskać nowych użytkowników. Teoretycznie najbardziej przekonującym argumentem jest dopasowana do potrzeb konkretnej osoby oferta, lecz czasami potrzeba jeszcze czegoś „ekstra”, aby skłonić kogoś do dołączenia do grona klientów danej sieci.

Reklama

Może to tylko moje subiektywne odczucie, ale mam wrażenie, że żaden operator nie walczy tak zaciekle o klienta, jak Orange. Mam tu na myśli przygotowywanie dodatkowych bonusów dla nowych użytkowników, a nie samą ofertę, gdyż atrakcyjność konkretnej każdy ocenia według własnych preferencji.

100 złotych na start w Orange na kartę

Orange po raz kolejny przyznaje nowym klientom bonus w wysokości 100 złotych do wykorzystania na rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne. Aby skorzystać z tej oferty, należy kupić starter z taryfą Orange Free na kartę lub przenieść numer do pomarańczowego operatora, a następnie wysłać SMS o treści BONUS pod numer 815.

Jako że w ofercie Orange Free na kartę jedna minuta połączenia głosowego kosztuje 29 groszy, bonusowe 100 złotych wystarczy na niemal 345 minut, czyli ponad pięć i pół godziny rozmów. Bonus będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych od momentu aktywacji. Co bardzo istotne, można go również wykorzystać w roamingu w ramach Strefy 1.

Jedna osoba może skorzystać z ww. oferty tylko jeden raz. Aby sprawdzić stan pozostałych środków, można wysłać SMS o treści ILE MINUT na numer 901 (opłata jak za SMS w obrębie sieci), zrobić to za pośrednictwem serwisu lub aplikacji Mój Orange bądź skontaktować się z Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500.

Oferta promocyjna obowiązuje do 31 października 2019 roku. Nie zdziwię się jednak, że za jakiś czas po jej zakończeniu Orange ponownie przygotuje następną, ponieważ robiło to w przeszłości już kilkukrotnie.

Regulamin promocji „100 zł na start” (PDF)

Źródło: Blog Orange