fot. Pixabay

Abonencie Orange, wybierasz się na Mundial 2018 w Rosji? Jeśli tak, to zapewne zainteresuje Cię ta informacja

Mundial 2018 już się oficjalnie rozpoczął, ale reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz 19 czerwca 2018 roku. Zapewne więc sporo kibiców dopiero wybiera się do Rosji i wśród nich z pewnością będzie niejeden klient Orange. Nie wątpię, że abonentów zainteresuje informacja, iż na wyjazd mogą sobie włączyć pakiet internetowy w niższej niż zazwyczaj cenie.

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, które rozgrywane są w Rosji, polski oddział Orange przygotował ofertę, pozwalającą klientom wykupić pakiet internetu w naprawdę atrakcyjnej cenie. Promocja skierowana jest do abonentów, korzystających z ofert Plan Komórkowy, Orange Love Telefon komórkowy, Smart Plan LTE, Smart Plan Orange Biz Krajowy, FIRMA, Orange Biz Europejski, Orange Biz Podstawowy, Orange Biz VIP, Dla Firm.

Reklama

Od 15 czerwca do 15 lipca 2018 roku ww. klienci mogą za 30 złotych wykupić pakiet internetu o wielkości 0,5 GB, który będą mogli wykorzystać w roamingu w Rosji (pod warunkiem, że mają włączony roaming międzynarodowy – przed wyjazdem warto się więc upewnić, czy jest aktywny). Co więcej, każdy użytkownik może włączyć dowolną liczbę pakietów, jeśli obawia się, że jeden mu nie wystarczy.

Klienci nie muszą się jednak martwić, że przegapią moment, w którym pakiet się wyczerpie i Orange zacznie naliczać im standardowe opłaty, bowiem operator poinformuje stosownym SMS-em, kiedy użytkownik wykorzysta – najpierw – 80% dostępnego transferu oraz – potem – całe 100%. Pakiet ważny będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia. Niewykorzystany transfer przepada.

Aby uruchomić promocyjny „Pakiet Mundial 2018”, należy wysłać SMS o treści „mundial” na numer 80060. Jeśli klient przebywa na terenie Polski, jest on bezpłatny. Jeżeli natomiast wyśle go, będąc już w Rosji, wówczas zapłaci za wiadomość 44 groszy. Stan dostępnego transferu można sprawdzić, wysyłając SMS o treści ILEmundial pod numer 80060 (ceny SMS-a takie same, jak powyżej).

Wszystkie informacje na temat promocji „Pakiet Mundial 2018” dostępne są w podlinkowanym poniżej regulaminie oraz >dedykowanej podstronie na stronie Orange Polska<.

Regulamin promocji Pakiet Mundial 2018

Przy okazji warto również przypomnieć, że ofertę, dedykowaną klientom, którzy wybierają się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, przygotował także Plus. Wszystkiego na jej temat dowiecie się z podlinkowanego poniżej artykułu.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/05/15/plus-roaming-pakiet-internet-mistrzostwa-swiata-w-pilce-noznej-2018-mundial-rosja/

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska