Orange za darmo wymienia stare Liveboxy na nowe | Tabletowo.pl

Orange za darmo wymienia stare Liveboxy na nowe

Dołącz do dyskusji 0

Klienci Orange, którzy korzystają z internetu stacjonarnego, dostarczanego przez tego operatora, na pewno wiedzą, co to jest i do czego służy Livebox. Pomarańczowy właśnie poinformował, że będzie całkowicie za darmo wymieniał stare urządzenia na nowy model.

Orange wkrótce roześle do wszystkich właścicieli Liveboxa 1.0 i Liveboxa 1.1 informację, że mogą bez żadnych opłat wymienić go na nowszy model. Niedługo potem, maksymalnie pięć dni później, wysłany zostanie do nich Livebox 2.0. Klienci nie muszą więc sami nigdzie dzwonić, ani też składać pisemnej deklaracji chęci przyjęcia pod swój dach nowego urządzenia.

Kiedy ktoś już otrzyma Liveboxa 2.0 jedyne, co będzie musiał zrobić, to go podłączyć, a stary zwrócić do najbliższego salonu Orange, aby operator przekazał go do recyklingu. Przypominam, że klient nie ponosi przy tym żadnych kosztów. Warto o tym pamiętać, na wypadek gdyby komuś nieuczciwemu przyszło do głowy zarobić na tym trochę grosza (oszuści nie przepuszczą bowiem żadnej okazji, aby kogoś okraść). Jeśli komuś się z kolei bardzo spieszy, może samodzielnie wymienić Liveboxa 1.0/Liveboxa 1.1 na Liveboxa 2.0 w salonie Orange.

Dlaczego warto wymienić Livebox 1.0/Livebox 1.1 na Livebox 2.0?

Na pewno znajdzie się niejedna osoba, która stwierdzi, że po co wymieniać starszy model na nowszy, skoro ten pierwszy cały czas działa i spełnia swoją rolę. Przy okazji taka ciekawostka: rekordzista korzysta z Liveboxa 1.0 nieprzerwanie od 2007 roku! Druga ciekawostka: sam też taki miałem, ale potem moje drogi z – jeszcze wtedy – Telekomunikacją Polską się rozeszły. Wracając do tematu: dlaczego warto wymienić starszy sprzęt na nowy?

Przede wszystkim dlatego, że Livebox 2.0 oferuje wiele opcji i udogodnień. Jego użytkownicy mogą m.in. ustalić czas dostępu do internetu i zarządzać sprzętem przez dedykowaną aplikację Mój Livebox. Oprócz tego, urządzenie zapewnia ponad dwukrotnie szybszą łączność przez Wi-Fi, a do tego oferuje więcej złączy. Więcej na temat różnic zainteresowani znajdą na >tej stronie<.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona