Klienci Orange Finanse mogą dostać nawet 40 złotych, jeżeli będą płacić swoim smartfonem | Tabletowo.pl

Klienci Orange Finanse mogą dostać nawet 40 złotych, jeżeli będą płacić swoim smartfonem

Dołącz do dyskusji 0

Osobiście nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań do korzystania z Android Pay (sam używam i szczerze polecam z uwagi na ogromną wygodę i brak konieczności posiadania plastikowej karty zawsze przy sobie). Szczególnie, że różne sklepy i banki gorąco do tego zachęcają, oferując w zamian atrakcyjne nagrody. Swoją propozycję przygotował również Orange Finanse – jego klienci mogą dostać zwrot w wysokości nawet 40 złotych.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać bonus, wystarczy dodać kartę płatniczą w aplikacji mobilnej Orange Finanse i ustawić funkcję płatności zbliżeniowych telefonem. Należy w tym miejscu dodać, że trzeba posiadać smartfon, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.4 KitKat lub wyższej i wyposażony w moduł NFC. Nie może on też być zrootowany.

Za pierwsze pięć transakcji smartfonem klient otrzyma zwrot w wysokości 10 złotych. Za kolejne pięć płatności dostanie następne 10 złotych. A jeżeli dokona jeszcze pięć, to wróci do niego dodatkowe 20 złotych. Łatwo więc policzyć, że płacąc w sumie 15 razy klienci Orange Finanse mogą liczyć na aż 40 złotowy bonus. Co najważniejsze, nie ma narzuconej kwoty, jaką trzeba wydać, jest tutaj pełna swoboda (można nawet kupić 15 razy lizaka za złotówkę).

Płacenie smartfonem odbywa się za pośrednictwem Android Pay, aczkolwiek w przypadku Orange Finanse usługa jest zintegrowana z aplikacją mobilną banku – wszystko ustawia się z jej poziomu. Jak to dokładnie zrobić, możecie zobaczyć >tutaj<.

Polecamy również:

Jak dostać bon o wartości 30 zł na zakupy w Żabce? Wystarczy być klientem BZ WBK i płacić Android Pay

TAPnij KASĘ – konkurs dla klientów Alior Bank. Wystarczy płacić Android Pay, aby zgarnąć kasę

Zapłać za pomocą Android Pay na Allegro i zgarnij bon o wartości 30 złotych na kolejne zakupy

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Przeczytaj następny wpis

Hammer Blade to wytrzymały smartfon dla bardziej wymagających użytkowników

Właśnie ruszyła przedsprzedaż i producent dorzuca atrakcyjne gratisy

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona