fot. Pixabay

Nowość w Orange dla firm: aż pół roku bez abonamentu i rat za smartfon

Orange uruchomiło nową promocję w ofercie dla firm: klienci, którzy przeniosą numer, przez pół roku nie będą musieli płacić abonamentu i rat za sprzęt. Oprócz tego, przedłużając umowę na usługi mobilne w ramach Orange Love dla Firm, dostaną 15 GB internetu miesięcznie. Dodatkowo przygotowano też ofertę na terminal Sum Up do przyjmowania płatności kartami – można go kupić na raty, również w pakiecie ze smartfonem lub tabletem, oraz bez umowy.

Dzięki przeniesieniu numeru do Orange dla firm klient aż przez pół roku nie zapłaci abonamentu i rat za sprzęt. Po tym okresie miesięczny abonament wyniesie 28,78 złotych + VAT za dwie karty SIM w pakiecie Love dla Firm i będzie naliczany przez 24 miesiące. W ofercie tej przez cały czas użytkownik może korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w Polsce oraz nielimitowanego roamingu w Unii Europejskiej. Do tego można dokupić kolejne karty SIM za 19,99 złotych + VAT miesięcznie od sztuki.

Klienci biznesowi otrzymają również 10 GB internetu (2,78 GB do wykorzystania w Unii Europejskiej), ale jeśli przedłużą umowę w ramach Orange Love dla Firm, co miesiąc dostaną w prezencie dodatkowe 5 GB, dzięki czemu w sumie będą mieli do dyspozycji 15 GB transferu każdego miesiąca.

Nowością w ofercie Orange dla firm jest także terminal Sum Up do przyjmowania płatności kartami (Visa, MasterCard, Maestro, American Express, vPay). Prowizja od transakcji jest jednakowa (1,49%), niezależnie od karty. Orange podaje, że to jedyny na rynku terminal zbliżeniowy do przyjmowania płatności kartami bez abonamentu i bez umowy z bankiem. Do działania wystarczy tylko darmowa aplikacja na smartfon – po rejestracji sprzęt jest gotowy do przyjmowania płatności od klientów. Akumulator pozwoli na przyjęcie do 400 transakcji.

Terminal Sum Up dostępny jest z umową na 24 miesiące w ofercie Love dla Firm (11 złotych miesięcznie) lub Love dla Firm w zestawach ze smartfonem, Ofercie dla Firm (także w zestawach z telefonem) oraz Internet Mobilny dla Firm i Internet LTE dla Firm Biurowy (też w zestawach z tabletem albo routerem) – wówczas miesięczna opłata wynosi 12,45 złotych.

Terminal Sum Up bez umowy kosztuje z kolei 299 złotych + VAT.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska