Doładuj numer na kartę Orange BLIKIEM, dostań piątaka w prezencie. Akurat na pakiet 10 GB w lajt mobile

Podczas stanu epidemicznego w Polsce promocja goni promocję. Operatorzy Orange oraz Lajt mobile zorganizowali akcje, dzięki którym zyskamy 5 zł za doładowanie konta na kartę lub za taką samą kwotę wykupimy pakiet internetowy 10 GB.

Reklama

5 zł extra za doładowanie Orange BLIKIEM

Pomarańczowi postanowili nagradzać osoby doładowujące numery na kartę dodatkową kwotą 5 zł na konto użytkownika, jeśli tylko zdecyduje się on na zasilenie przez BLIK. Właściwie są tylko dwa warunki uczestnictwa w promocji:

  1. Kwota doładowania musi być równa lub wyższa niż 30 zł
  2. Doładowania należy dokonać przez stronę doladowania.orange.pl i opłacić je BLIKIEM

Oczywiście są pewne ograniczenia: akcja potrwa do końca maja, a dodatkowe 5 zł można dostać na konto tylko raz. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

Reklama

Pakiet 10 GB za 5 zł w Lajt mobile

Lajt mobile również przygotował coś dla klientów w ramach akcji #zostańwdomu. Abonenci i użytkownicy numerów na kartę w tej sieci mogą skorzystać z preferencyjnego pakietu internetowego – za 10 GB zapłacimy tylko 5 zł. 

Żeby uściślić, promocja przeznaczona jest dla:

  • osób, które korzystają z oferty na abonament i ich standardowy pakiet nie przekracza 30 GB
  • osób korzystających z oferty na kartę z aktywnym Pakietem L-ajtowy

Pakiet można włączyć do końca maja, wyłącznie w panelu klienta na stronie lajt-online.pl. Gigabajty wliczone w pakiet będą możliwe do wykorzystania tylko na terenie Polski. Jego ważność kończy się wraz z datą aktywności pakietu podstawowego.

Więcej detali znajdziecie w Regulaminie.

 

źródło: Orange, lajt mobile