Orange świętuje na całego i dlatego daje po 20 GB internetu każdemu użytkownikowi usług mobilnych | Tabletowo.pl

Orange świętuje na całego i dlatego daje po 20 GB internetu każdemu użytkownikowi usług mobilnych

Dołącz do dyskusji 0

W 2018 roku przypada 20-lecie istnienia Orange w Polsce, które wcześniej funkcjonowało na rynku pod marką Idea. Z tej okazji operator przygotował moc atrakcji, a jedną z nich jest całkowicie bezpłatny pakiet 20 GB internetu, który może włączyć każdy użytkownik usługi mobilnej.

Co bardzo istotne, bezpłatny pakiet 20 GB internetu dostępny jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz użytkowników ofert na kartę. Mowa tu także o tych, korzystających z internetu mobilnego. Aby aktywować bonus na danym numerze, należy wysłać SMS o treści „20” na bezpłatny numer 80820. Jeśli z kolei ktoś chce go włączyć na innym numerze, musi wysłać SMS o treści „20naNUMER” na bezpłatny numer 80820, gdzie „NUMER” oznacza dziewięciocyfrowy numer internetu mobilnego, na którym świadczona jest jedynie usługa transmisji danych, na przykład 500123123. Opcja ta nie jest dostępna w przypadku innych usług mobilnych.

fot. Karol Kunat/Tabletowo.pl

Bonus zostanie uruchomiony w ciągu 24 godzin od wysłania bezpłatnego SMS-a i ważny będzie przez 30 dni kalendarzowych. W ramach prezentu użytkownik otrzymuje 20 GB internetu, który może wykorzystać jedynie w kraju. Jeśli ktoś już posiada w ramach swojej usługi pakiet internetu, promocyjny wykorzystywany jest w pierwszej kolejności. Niewykorzystany transfer przepada.

Uprawnieni klienci Orange mogą włączyć bonus od 14 marca 2018 roku do 12 kwietnia 2018 roku włącznie. Stan pozostałego transferu można sprawdzić na stronie www.orange.pl, w aplikacji na urządzenia mobilne Mój Orange lub wysyłając SMS o treści „ILE DANYCH” na numer 901. Ta ostatnia opcja kosztuje 20 groszy i jest dostępna jedynie dla użytkowników ofert na kartę.

Regulamin promocji 20 GB na dwudziestolecie sieci Idea/Orange

Źródło: Telepolis

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona