18 GB internetu za darmo – Orange świętuje zakończenie eliminacji do Euro 2020

Jeśli korzystacie z oferty Orange, po wczorajszym meczu piłkarskim Polski i Słowenii możecie dostać pakiet 18 GB za wysłanie jednego SMS-a.

Orange po raz kolejny dzieli się ze swoimi klientami radością z sukcesów polskiej reprezentacji piłki nożnej. Wczoraj pomyślnie zakończył się dla niej okres eliminacji do Euro 2020 – Polacy wygrali ze Słoweńcami 3-2. I choć standardowo w takiej sytuacji Orange przydzielało klientom tyle GB internetu, ile goli strzelili piłkarze podczas meczu (co rzecz jasna tym razem dawałoby 3 GB), tak teraz operator podliczył wszystkie strzelone gole, jakie padły podczas eliminacji do Mistrzostw Europy. W ten sposób możemy dostać pakiet 18 GB internetu.

Reklama

Jak skorzystać z promocji?

Bez względu na to, czy korzystamy z oferty na kartę, czy też płacimy abonament, schemat działania jest taki sam:

  • wysyłamy SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem naszego planu taryfowego, max 0,20 zł)
  • czekamy na SMS-y potwierdzające włączenie pakietu
  • korzystamy!

Trzeba tylko pamiętać o kilku rzeczach. Aktywacji można dokonać tylko dziś (20.11.2019), do godziny 22:50. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole i jest on ważny przez 3 dni, wyłącznie w Polsce.

Nie ma się co zastanawiać, trzeba wysyłać SMS-y! :)

 

źródło: Orange