Oprócz iPada mini poznamy też odświeżonego iPada? - Tabletowo.pl

Oprócz iPada mini poznamy też odświeżonego iPada?

Tabletowo.pl Oprócz iPada mini poznamy też odświeżonego iPada? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Już jutro światło dzienne ujrzy iPad mini, na temat którego plotki pojawiają się już od dłuższego czasu. Okazuje się jednak, że na konferencji prasowej Apple możemy poznać jeszcze jedno urządzenie – według najnowszych spekulacji, koncern z Cupertino zamierza przedstawić również odświeżoną wersję nowego iPada. Jesteście zainteresowani najnowszą porcją plotek dotyczących sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka? Zapraszam dalej.

Zacznijmy może od iPada mini, do prezentacji którego przygotowujemy się mentalnie od kilku dni, czyli od momentu potwierdzenia jutrzejszej premiery przez rozesłanie zaproszeń na event. Portal 9to5Mac opublikował prawdopodobne amerykańskie ceny urządzenia. Według zdjęcia, które widzicie powyżej, koszt iPada mini ma się zaczynać od 329 dolarów i, tak jak informowaliśmy już wcześniej, ma być dostępny w wielu różnych wersjach (tj. 8GB, 16GB, 32GB i 64GB pamięci wewnętrznej, z WiFi, 3G lub 4G i w dwóch edycjach kolorystycznych: białej i czarnej).

I o ile wieści dotyczące iPada mini nie są dla nas niczym nowym, tak zaskoczeni możemy być plotkami dotyczącymi odświeżonej wersji nowego iPada. W sieci można przeczytać, że firma Apple planuje wydanie 9,7-calowego tabletu z portem Lightning (znanym z iPhone’a 5) oraz udoskonalonym procesorem, najprawdopodobniej Apple A6.

Wszystko stanie się jasne już jutro, tj. 23 października. Wtedy bowiem będzie miała miejsce koferencja prasowa Apple. Czego się po niej spodziewacie?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona