Oppo Watch 46 mm LTE

Solidna propozycja dla poszukujących zegarka z e-SIM. Oppo Watch 46 mm LTE już w Polsce

Smartwatchy obsługujących e-SIM w Polsce jest jak na lekarstwo, dlatego premiera Oppo Watch 46 mm LTE będzie dla niektórych sporym wydarzeniem.

Smartwatch jak smartfon, tyle że na rękę

Zegarek Oppo Watch 46 mm był już u nas testowany – recenzję wersji bez obsługi LTE możecie przeczytać pod powyższym linkiem. Wyróżniał się on działaniem na systemie operacyjnym Wear OS od Google, całkiem przyjemnym wzornictwem oraz bardzo przydatną opcją płatności przez NFC.

Oppo Watch

Teraz do sprzedaży wprowadzana jest druga opcja tego zegarka, z obsługą karty e-SIM. To o tyle ważne, że pozwoli nam pozostawić smartfon w domu, wychodząc na zakupy czy na zimowy jogging. To znaczy poprzednia wersja też pozwalała, ale dzwonić się z niej już nie dało.

Oppo Watch 46 mm LTE zachowuje także wszystkie inne praktyczne funkcje, między innymi monitorowanie pulsu czy faz snu. Umożliwia skorzystanie z opcji 5-minutowych treningów czy wskazówek głosowych podczas ćwiczeń. Dzięki zintegrowanemu modułowi GPS+GLONASS trasy naszych przebieżek będą zapisywane niezależnie od tego, czy zabraliśmy ze sobą smartfon.

Wszystkie informacje podawane są na wyraźnym ekranie AMOLED o rozdzielczości 402 x 476 pikseli. Całość zamknięto w aluminiowej obudowie o rozmiarze 46 mm.

Oppo Watch 5

Dostępność na rynku i cena

Oppo Watch 46 mm LTE dostępny jest w sklepach już od dziś. Sprzedaż będzie prowadzona w większości partnerskich sieciach detalicznych (w tym strefie marki na Allegro) oraz we współpracy z operatorem Orange. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 1499 złotych.

Z tej okazji Oppo przygotowało promocję. W okresie 14-27 grudnia wszystkie smartwatche producenta będą tańsze o 200 złotych. Oznacza to, że nowy gadżet z LTE możemy kupić za 1299 złotych. Tak lepiej!