Oppo R9S zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu | Tabletowo.pl

Oppo R9S zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu

Dołącz do dyskusji 0

Mówiło się, że Oppo R9S zostanie zaprezentowany 12 września, ale – jak wiadomo – tego dnia nic takiego nie miało miejsca. Najnowsze doniesienia sugerują teraz, że urządzenie zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Taka informacja pojawiła się w serwisie społecznościowym Weibo, który dostarcza nam całą masę przecieków, zarówno na temat planów chińskich producentów, jak i ich nadchodzących nowości. Niestety, nie zawsze pokrywają się one z prawdą, o czym mogliśmy się już nieraz przekonać.

Październik wydaje się jednak całkiem wiarygodnym terminem premiery Oppo R9S. Wtedy bowiem minie „już” siedem miesięcy od debiutu Oppo R9 i Oppo R9 Plus, więc to najwyższa pora, aby odświeżyć portfolio. Zwłaszcza, że w zeszłym roku Oppo zaprezentowało model R7S pięć miesięcy po R7 i R7 Plus (a po drodze dołączono do oferty jeszcze R7 Lite).

Na temat Oppo R9S wciąż wiemy niewiele. Nasza wiedza ogranicza się do tego, że smartfon zostanie wyposażony (najprawdopodobniej) w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506 oraz technologię szybkiego ładowania Super VOOC. Lekkiej zmianie ulec ma także wygląd – Oppo podobno ma zamiar nieco inaczej poprowadzić plastikowe wstawki niż ma to miejsce w przypadku Oppo R9 i Oppo R9 Plus.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona