Oppo N3 na nowych renderach. Ma być bardziej klasycznie | Tabletowo.pl

Oppo N3 na nowych renderach. Ma być bardziej klasycznie

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli bacznie śledzicie Tabletowo, to wiecie, że w połowie września Konrad pisał o modelu Oppo N3 z nietuzinkowym aparatem, a raczej jego konstrukcją. Najnowsze doniesienia informują jaka będzie specyfikacja techniczna oraz pokazują bardziej klasyczną bryłę fotograficznego phabletu. 

Wstępnie wygląda na to, że producent postawi na sprawdzoną już konstrukcję znaną z modelu N1. Aparat nie będzie walcem, a obracanym prostokątem. Niekwestionowanym wyróżnikiem będzie obracany aparat, który ma mieć 13 Mpix. Główny aparat będzie zarazem pełnił funkcję aparatu do selfie.

Oppo N3 będzie mógł pochwalić się aż 5,9-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia będzie najmocniejszy ze Snapdragonów – model 805. Procesor będzie miał do dyspozycji 3 GB pamięci RAM. Według najnowszych doniesień N3 ma być dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy ma mieć obudowę ze stopu litowo-aluminiowego, a drugi ze stali nierdzewnej.

Mówi się, że Oppo N3 zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu.

Two-renders-of-the-Oppo-N3-surface (1)

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona