Wiko VIEW

Oppo znów zaskoczy świetnym fotograficznym smartfonem pokazując N3?

Chińskie firmy coraz częściej są nie tylko producentami słabych sprzętów, które są kopiami dobrze nam znanych marek, ale również tworzą innowacyjne i ciekawe produkty. Jednym z nich może być nadchodzący fotograficzny phablet od Oppo. Czy N3 to będzie fotograficzna rewolucja w smartfonach?

Oppo na swoim facebooku zapowiedziało model N3, który ma zostać zaprezentowany w październiku. Ma on być krokiem naprzód i podobno został przygotowany dla poprawienia naszego życia. Zostanie pokazany w Singapurze. Jednak dużo ciekawiej od zapowiedzi prezentuje się jego przewidywalny wygląd.

Oppo

Według przecieków ma on mieć nie tylko niezwykle cienkie ramki, ale przede wszystkim bardzo ciekawie rozwiązane umiejscowienie aparatu. Byłoby to udoskonalenie modułu aparatu, który mogliśmy zobaczyć w Oppo N1. Poza tym wygląda również na to, że sam phablet także będzie bardzo cienki i będzie miał metalową obudowę.

Oppo N3 1

Na razie nie jest znana specyfikacja, cena ani dokładna data premiery, ale to urządzenie zapowiada się niesamowicie interesująco. Jeśli zostanie tam zamontowany bardzo porządny aparat, to może urządzenie nawiąże walkę z aktualnymi liderami wśród fotograficznych smartfonów. A pamiętajmy przecież, że Oppo potrafi zrobić mocny phablet, co pokazało tworząc Oppo Find 7. A Waszym zdaniem takie zamontowanie modułu aparatu jest sensownym rozwiązaniem?

Komentarze

  • LCD

    Śmiesznie wygląda. Przypomina te dyktafony z 2 mikrofonami po bokach tylko szerszy i cieńszy. A selfie z lampą błyskową to jest to, teraz jeszcze lepiej będzie widać włosy w nosie ;)

  • oppo

    kup oppo – brak jakiegokolwiek suportu, oprogramowanie z bugami, android nie aktualizowany, brak serwisu – wszystkie naprawy płatne, najglupsza wymiana w cenie wyższej niż sam telefon, oppo – nie dziekuje…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona