Oppo już 14 stycznia pokaże 5-calowego R1C? | Tabletowo.pl

Oppo już 14 stycznia pokaże 5-calowego R1C?

Dołącz do dyskusji 0

Oppo z każdym miesiącem jest coraz ciekawszym producentem smartfonów. Po bardzo cienkim R5 oraz fotograficznym N3, dostaliśmy kilka dni temu U3, który ma 4-krotny zoom optyczny. Po tych urządzeniach wcale nie dziwi mnie informacja, że Chińczycy zamierzają sprzedać 50 milionów smartfonów w tym roku. Kolejną cegiełką, która ma w tym pomóc, jest Oppo R8207.

Oppo R1C, bo tak będzie się nazywać oficjalnie R8207, zostanie pokazany już w środę. Zostanie on wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 64-bitowy procesor Snapdragon 615 z 8 rdzeniami oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim prawdopodobnie również 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, 13-megapikselowy aparat główny (5 mpix na przednim panelu) oraz łączność 4G LTE.

Nie wiadomo kiedy pojawi się on na rynku i jaka będzie jego cena. Zastanawiające jest jednak to, że dzień później, czyli 15 stycznia, Xiaomi zamierza pokazać coś nowego. Czyżby Oppo chciało zaskoczyć i skupić uwagę na sobie w tych dniach?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona