Oppo Find 7 z ekranem Full HD i QHD oraz dwoma różnymi procesorami

oppo find 7 display

Oppo sukcesywnie podgrzewa atmosferę wokół swojego nadchodzącego flagowca – tym razem potwierdzając informacje, że będą dwie wersje Find 7, różniące się rozdzielczością ekranu. Oprócz wyświetlaczy różne będą też procesory. Wychodzi więc na to, że dostaniemy tańszy i droższy produkt, w których na pierwszy rzut oka, dla kogoś nieobeznanego z high-endowymi technologiami, może być ciężko znaleźć różnice.

5,5″ – taki będzie miał wyświetlacz Oppo Find 7. Jedna wersja będzie się legitymować rozdzielczością Full HD (1080 x 1920), natomiast druga – QHD, czyli aż 1440 x 2560 pikseli. Chińscy producenci zaczynają nas masowo przyzwyczajać do takich rozdzielczości ekranów. Oppo nie jest jedyna firmą posiadającą taki ekran, wczoraj informowaliśmy Was o Vivo Xplay s3 czy ZTE Nubia X6.

Jak już zostało wspomniane, dwie wersje ekranów, to też dwa różne zestawy podzespołów. Będzie to Snapdragon 800 i 2 GB pamięci RAM w przypadku ekranu HD i Snapdragon 801 oraz 3 GB RAMu, jeśli chodzi o ekran QHD.

Dodatkowo warto wspomnieć, że jeśli ostatnia plotka o aparacie 50 Mpix się potwierdzi, to Find 7 zdetronizuje w ten sposób Lumię 1020. ;-)

Oppo Find 7 zostanie zaprezentowany już 19 marca w Pekinie. Niestety nie wiadomo jaka będzie cena poszczególnych wersji.

oppo find 7 display 2

źródło