Opera Mini 7 udostępniona na Androida - Tabletowo.pl

Opera Mini 7 udostępniona na Androida

Tabletowo.pl Opera Mini 7 udostępniona na Androida Aplikacje Nowości

Wraz z końcem lutego Opera straciła miano najpopularniejszej przeglądarki mobilnej na świecie na rzecz… preinstalowanej przeglądarki we wszystkich urządzeniach mobilnych z Androidem na pokładzie (choć wielce prawdopodobne jest, że w marcu znów wróci na swoje miejsce). Ale to trend światowy – w Polsce wciąż dominuje Opera (więcej na ten temat tutaj). Wydawcy przeglądarki nie spoczywają jednak na laurach, udostępniona bowiem została nowa wersja aplikacji na Androida: Opera Mini 7.

Najnowsza wersja przeglądarki internetowej, z której korzysta około 160 milionów ludzi, wnosi z sobą kilka usprawnień. Poprawiona została przede wszystkim akceleracja sprzętowa, dzięki czemu użytkownicy Opera Mini 7 powinni odczuć wzrost szybkości i płynności jej działania.

Z bardziej widocznych zmian należy zauważyć, że Opera Mini 7 pozwala na dodawanie większej ilości kafelków na ekranie początkowym, dzięki czemu możemy go jeszcze bardziej spersonalizować (dotychczas obowiązywał limit dziewięciu).

Mimo wszystko jednak największą zaletą Opera Mini jest nieustannie kompresja danych aż do 90% – jest to najbardziej istotne dla osób korzystających z przeglądarki w terenie z włączonym 3G.

Opera Mini 7 dostępna jest w Google Play oczywiście za darmo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona