Opaska Huawei Band A2 w Biedronce za… niecałe sto złotych | Tabletowo.pl

Opaska Huawei Band A2 w Biedronce za… niecałe sto złotych

Dołącz do dyskusji 0

Tanie opaski fitnessowe to dobry sposób na to, aby pewnym, ale również bezpiecznym krokiem wejść w świat technologii ubieranych. Na rynku jest wiele ciekawych propozycji, a jedną z nich znajdziemy w popularnej sieci supermarketów Biedronka, która zaoferuje Huawei Band A2 w cenie nieprzekraczającej stu złotych.

Gdybym miał stwierdzić, która tania smart-opaska jest najlepsza, to zdecydowanie wskazałbym Xiaomi Mi Band 3, która jest oficjalnie sprzedawana w Polsce w bardzo dobrej cenie. Widząc ogromny potencjał w tego typu sprzęcie, również i supermarkety chcą coś zaoferować.

Jak się okazuje, od 13 września (czwartek) w sklepie Biedronka będziemy mogli kupić opaskę Huawei Band A2 i to w bardzo atrakcyjnej cenie, bowiem zaledwie za 99 złotych. Muszę zaznaczyć, że aktualna cena tego sprzętu w renomowanych sklepach to 129 złotych, czyli o 30 złotych więcej. Oferta będzie ważna do 26 września.

W kwocie nieprzekraczającej stu złotych, produkt Huawei oferuje naprawdę dużo. Pozwala on nie tylko na liczenie kroków czy pomiar tętna (również w czasie rzeczywistym), ale również na odczytywanie SMS-ów i wiadomości z innych komunikatorów internetowych. Wszelkie informacje wyświetlane są na okranie OLED o przekątnej 0,96 cala.

Wiele osób chwali sobie ten sprzęt również za całkiem dobre wykonanie (lepsze niż w przypadku Mi Banda od Xiaomi) oraz wodoszczelność potwierdzoną certyfikatem IP67. Co ważne, Band A2 współpracuje z urządzeniami bazującymi na systemie Android (4.4 lub nowszych) i iOS.

Źródło: Biedronka

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona