OnePlus wprowadzi w tym roku dwa modele z różnych półek cenowych | Tabletowo.pl

OnePlus wprowadzi w tym roku dwa modele z różnych półek cenowych

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus jest stosunkową młodą firmą, stworzoną przez Oppo. Mimo krótkiego stażu na rynku, Chińczycy zyskali rozgłos i rozpoznawalność, głównie pośród geeków. Tym razem azjatycki koncern zamierza wypuścić dwa modele smartfonów, które będą różnić się specyfikacją oraz ceną.

Ostatnie doniesienia potwierdzają, że w 2015 światło dzienne ujrzą dwa zupełnie nowe urządzenia. Będzie to działanie podobne do tego, co zrobi Google z Nexusami. Chodzi o to, aby klienci mieli do wyboru tańszy oraz droższy wariant – uważam, że może okazać się to bardzo owocnym rozwiązaniem.

O wersji flagowej wiadomo już całkiem sporo. Natomiast na temat budżetowej wersji nie posiadamy żadnych informacji – prawdopodobnie będzie to typowy „średniak”. Obstawiam, że otrzyma Snapdragona 410, ekran 5″ IPS TFT, aparat 8 Mpix, kamerkę 5 Mpix oraz preinstalowany Oxygen OS.

Mam nadzieję, że najbliższe miesiące zostaną poświęcone na dopracowanie obu smartfonów. Nie można ukryć, model One zaliczył kilka wpadek, np. pożółkły wyświetlacz. Jeżeli OnePlus ma zamiar konkurować z najlepszymi, to na pewno muszą zaoferować urządzenia o dobrej jakości wykonania. Oczywiście nie powinni zapomnieć również o rozsądnej cenie, która często jest decydującym czynnikiem przy zakupie.

W dodatku OnePlus będzie musiał zaoferować coś lepszego niż rywale zza miedzy, czyli Xiaomi, Meizu czy Lenovo. Zobaczymy, czy rzeczywiście firma stworzy dwa różne smartfony i co będą sobą prezentowały. Liczę na ekskluzywny flagowiec wykonany ze świetnych materiałów oraz budżetowca o niezłych parametrach i dobrej cenie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona