OnePlus One znowu taniej! 22

OnePlus One znowu taniej!

Nie tak dawno Sferis obniżył cenę OnePlus One, dzięki czemu smartfon można było kupić nie za 1349 złotych, a za 1099 złotych. Popularność tej promocji zaskoczyła chyba nawet sam sklep, ponieważ zapasy skończyły się tego samego dnia, w którym ogłoszono jej rozpoczęcie. Postanowiono więc ponowić ofertę, więc jeśli czailiście się na ten model, to podejmujcie szybko decyzję.

OnePlus One ponownie można kupić za 1099 złotych, choć w międzyczasie cenę wyjściową obniżono z 1349 do 1299 złotych. Tym razem oszczędzicie więc 200 złotych. To wciąż spora kwota i dodatkowo biorąc pod uwagę, że Sferis jest jedynym, autoryzowanym sprzedawcą tego smartfona, lepszej oferty na rynku nie znajdziecie.

Choć patrząc z perspektywy czasu, OnePlus One może wydawać się już nieco przestarzałym modelem, to wciąż jest on ciekawym urządzeniem i na pewno wartym zakupu. Obecna (promocyjna) cena jest mniej więcej na poziomie tegorocznych średniaków. Można więc ten smartfon pod względem specyfikacji technicznej do nich porównywać. I często okaże się, że jest on od nich nieznacznie lepszy, choć jego największą wadą jest brak obsługi kart microSD. Ma on za to 64 GB pamięci wewnętrznej, a to powinno wystarczyć większości użytkowników.

Aha: żeby kupić OnePlus One za 1099 złotych, trzeba w koszyku wpisać kod SferisOne – dopiero po jego wprowadzeniu cena zostanie obniżona o 200 złotych (z 1299 złotych).

Specyfikację OnePlus One możecie przypomnieć sobie z artykułu, poświęconego poprzedniej edycji tej promocji.

Źródło: Sferis