Ważne

OnePlus 2 i OnePlus X w weekend bez zaproszeń, a OnePlus One w sprzedaży w Sferis

OnePlus One ma w swojej ofercie trzy smartfony: One, od którego wszystko się zaczęło, Two – chcący powtórzyć sukces poprzednika oraz X – najtańszy, ale z bardzo dobrym stosunkiem cena/jakość. W przypadku każdego z nich, aby wejść w posiadanie telefonu, najpierw trzeba zdobyć zaproszenie (w przypadku One już nie). Nie wszystkim polityka ta przypadła do gustu – i wcale mnie to nie dziwi.

Na szczęście jednak czasem OnePlus organizuje akcje promocyjne, w ramach których można kupić jedno z urządzeń firmy bez zaproszenia (a ostatnio odnoszę wrażenie, że całkiem łatwo je zdobyć). Najbliższa taka okazja nadarzy się z racji „Czarnego piątku”.

Od 27 do 30 listopada będzie można kupić OnePlus Two i OnePlus X bez zaproszeń. Pierwszy z nich kosztuje 1699 złotych w wersji 4GB RAM/64GB pamięci, natomiast drugi w wersji Onyx – 1149 złotych.

Tymczasem warto jeszcze zajrzeć do polskich sklepów elektronicznych. Okazuje się bowiem, że Sferis został oficjalnym polskim dystrybutorem smartfonów OnePlus. W tym momencie mają dostępny jedynie model OnePlus One – w cenie 1449 złotych (64GB). Na moje pytanie czy do ofery dołączy Two i X, usłyszałam: „niewykluczone”.

źródło: pocket-lint, Sferis

Te wpisy mogą cię zainteresować:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona