Moc w nim będzie silna, a on będzie silny Mocą – specjalna edycja OnePlus 5T Star Wars | Tabletowo.pl

Moc w nim będzie silna, a on będzie silny Mocą – specjalna edycja OnePlus 5T Star Wars

Dołącz do dyskusji 0

Fani sagi Gwiezdnych Wojen odliczają już dni do premiery „Ostatniego Jedi”, więc to najlepszy czas, żeby zacząć nakręcanie hype’u związanego z nową odsłoną serii. Swoje trzy grosze dorzucają producenci elektroniki. OnePlus na przykład zaoferuje swojego obecnego flagowca w szatach rycerza zaznajomionego z Mocą.

OnePlus 5T z mocą ma trochę wspólnego, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najbardziej wydajnych smartfonów na rynku. Premiera Star Wars VIII: Last Jedi to znakomita okazja, żeby o tym przypomnieć. Dlatego też producent wydaje limitowaną edycję swojego urządzenia, z unikalną obudową, kontrastowymi detalami i napisem Star Wars na tylnej klapce telefonu.

Wersja ta, oprócz aspektów wizualnych, nie będzie różnić się żadnymi podzespołami od standardowych OnePlusów 5T. Chodzi bardziej o to, żeby zaspokoić głód fanów gwiezdnej sagi na gadżety związane z filmem. Smartfon w swej limitowanej odsłonie będzie dostępny w sprzedaży 15 grudnia – w dzień premiery nowego filmu. Cały wolumen najpewniej trafi do Indii, i będzie sprzedawany za pośrednictwem oficjalnej strony producenta oraz sklepu Amazon.

Nie wiadomo, ile będzie kosztować ten starwarsowy gadżet. Tego dowiedzą się uczestnicy specjalnej prezentacji, zaplanowanej na 14 grudnia w Bombaju. Nam najpewniej przyjdzie obejść się smakiem. Na pocieszenie można kupić sobie za kilka złotych jakieś etui na smartfona z motywem filmu. Zawsze coś. Zresztą, prawdziwego Jedi nie rozpoznaje się po szatach, tak?

źródło: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona