Wybierz czerwony smartfon - czerwone są szybsze. Teraz nawet OnePlus 5T taki jest - Tabletowo.pl

Wybierz czerwony smartfon – czerwone są szybsze. Teraz nawet OnePlus 5T taki jest

Smartfony w czerwonych obudowach najwyraźniej są jakimś towarem ekskluzywnym. Ludzie rzadko kiedy wybierają taki kolor telefonu, choć moim zdaniem jest on bardziej interesujący niż klasyczna czerń czy „różowe złoto”. OnePlus 5T będzie dostępny w czerwonym kolorze, choć są i smutne wieści – na razie tylko w Chinach.

Czerwony wariant OnePlusa 5T będzie dostępny w sprzedaży za 559 dolarów. Dotyczy to tylko wersji z 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Nie ma żadnych przesłanek, które kazałyby sądzić, że OnePlus w najbliższym czasie umożliwi zakup czerwonego flagowca również na innych rynkach.

Znając społeczność skupioną wokół tego producenta, może ona tego się domagać. Z kolei orientując się w zagraniach OnePlusa, firma i tak pewnie planuje wprowadzić tę wersję kolorystyczną w innych krajach, ale czeka na odpowiedni moment, by to ogłosić, razem z dumnie brzmiącymi hasłami typu: „tak, słuchamy Was, kochani fani, zobaczcie co dla Was robimy”.

Zakup czerwonego OnePlusa 5T rzeczywiście mógłby być ciekawą opcją. Odmianie Lava Red nie można odmówić uroku.

OnePlus 5T miał swoją premierę niecałe dwa tygodnie temu. W zasadzie zbyt dużo się nie zmieniło względem podstawowej wersji, choć ekran o proporcjach 18:9 może się podobać. Czekamy na czerwoną wersję dla Europy – oby do nas trafiła!

OnePlus 5T vs OnePlus 5 – co się zmieniło? Porównanie parametrów

źródło: PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona