OnePlus 5T podobno będzie kosztował tyle samo, co OnePlus 5. Sam producent sugeruje jednak co innego | Tabletowo.pl

OnePlus 5T podobno będzie kosztował tyle samo, co OnePlus 5. Sam producent sugeruje jednak co innego

Dołącz do dyskusji 0

Uważaliśmy to za oczywistą oczywistość, że za OnePlus 5T trzeba będzie zapłacić trochę więcej niż za OnePlus 5 – w końcu logiczne jest, że nikt nie da czegoś „lepszego” w cenie „gorszego”. Tymczasem doniesienia z Wielkiej Brytanii sugerują, że nadchodzący smartfon może kosztować tyle samo, co jego pierwowzór. Chociaż sam producent zdaje się dawać nam do zrozumienia, że powinniśmy się spodziewać wyższej ceny.

Jak informuje serwis źródłowy, miał on okazję przejrzeć poufną dokumentację sieci O2, czyli jednego z działających w Wielkiej Brytanii operatorów i jednocześnie jedynego, który sprzedaje tam OnePlus 5. Wynika z niej wprost, że OnePlus 5T będzie kosztował dokładnie tyle samo, co model bez literki T w nazwie. Dla przypomnienia, za wersję z 64 GB na pliki użytkownika trzeba zapłacić 449 funtów, natomiast za sprzęt ze 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika 499 funtów.

Zupełnie co innego daje jednak do zrozumienia sam CEO OnePlus, Pete Lau. W opublikowanym dziś tweecie napisał, że Ceny komponentów do smartfonów stale rosną, ale telefony także stają się lepsze. Użytkownicy OnePlus docenią to, co nadchodzi. Jak dla mnie jest to jednoznaczne z tym, że OnePlus 5T będzie droższy od OnePlus 5. Szczególnie, że takich rzeczy nie pisze się ot tak, bez powodu i to w dodatku zaraz przed premierą nowego modelu.

Jeżeli o mnie chodzi, to ja osobiście także wątpię, żeby OnePlus 5T kosztował dokładnie tyle samo, co OnePlus 5. Niewykluczone, że do dokumentacji, którą widział serwis źródłowy, wkradł się błąd, albo operator przygotował (sam lub wspólnie z producentem) jakąś super ofertę, która ma zachęcić do zakupu nowego modelu. Tego jednak dowiemy się dopiero w dniu oficjalnej premiery.

Polecamy również:

Wiemy, kiedy zadebiutuje OnePlus 5T. Znamy też datę rozpoczęcia sprzedaży

*Na zdjęciu tytułowym OnePlus 5 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: TechRadar@petelau2007

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona