OnePlus 5 będzie wyglądać właśnie tak! Jak Wam się podoba? | Tabletowo.pl

OnePlus 5 będzie wyglądać właśnie tak! Jak Wam się podoba?

Dołącz do dyskusji 0

Tak jak mówiłem – wystarczyło, że OnePlus ujawnił datę premiery OnePlus 5 (dla tych, co jeszcze nie wiedzą – smartfon zadebiutuje za równe dwa tygodnie, 20 czerwca), a od razu ruszyła lawina nowych przecieków na temat tego modelu. Tym razem mamy jednak przed oczami (rzekomo) oficjalny render nadchodzącego zabójcy flagowców.

Opublikował go (jako tzw. exclusive) serwis Android Police, czyli portal, cieszący się bardzo dobrą opinią i poważaniem zarówno wśród Czytelników, jak i dziennikarzy (ponieważ dostarcza wysokiej jakości treści). W dodatku autor tego przecieku podaje, że skonsultował go ze swoim drugim, zaufanym źródłem i ono potwierdziło, że jest on zgodny ze stanem faktycznym. A więc to właśnie tak będzie wyglądał OnePlus 5.

Jeżeli o mnie chodzi, to moja pierwsza myśl była taka, że… ładny z niego iPhone 7 Plus. Cóż, podobieństwo jest więcej niż uderzające (choć nie aż tak, jak na renderze, który zamieściłem w artykule, traktującym o dacie premiery smartfona). Z drugiej strony, wielu innych, chińskich producentów również decyduje się na identyczny design, więc w sumie powinno przestać mnie to już dziwić (zob. UMIDIGI Z Pro, Ulefone Gemini Pro, Nubia M2).

Osobiście dla mnie nie jest też zaskoczeniem, że obiektyw aparatu został umieszczony właśnie w lewym górnym rogu, ponieważ mówiło się o tym od dawna. I choć później zaczęły pojawiać się rzekomo prawdziwe rendery i zdjęcia smartfona z „oczkami” na środku panelu tylnego, to ja i tak w nie za bardzo nie wierzyłem. Jak się okazuje – słusznie :)

Nie będę po raz kolejny przytaczał tu specyfikacji OnePlus 5 – zainteresowanych nią odsyłam do tego artykułu.

Źródło: Android Police

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona