OnePlus 3T ma być droższy od OnePlus 3 o około 80 dolarów | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

OnePlus 3T ma być droższy od OnePlus 3 o około 80 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

To już więcej niż pewne: OnePlus 3T pojawi się na rynku. Będzie jednak droższy o około 80 dolarów od OnePlus 3. Za co Chińczycy każą sobie tyle dopłacić?

Niestety, specyfikacja OnePlus 3T wciąż owiana jest tajemnicą. Jedyne, czego możemy być pewni, to to, że smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz Optic AMOLED. Chińczycy prawdopodobnie jednak zdecydują się na nowszy, nieco bardziej wydajny procesor, czyli Qualcomm Snapdragon 821. Mówi się nawet, że literka T w nazwie to skrót od słowa turbo.

Smarton powinien też zadebiutować już z Androidem 7.0 Nougat (OnePlus 3 pracuje jeszcze pod kontrolą Oxygen OS, bazującego na Androidzie 6.0 Marshmallow, i czeka na aktualizację, która – jak zapewnił niedawno producent – jest w przygotowaniu).

Wygląda na to, że OnePlus poczuł, że może przegrać z konkurencją, która zalała ostatnio rynek smartfonami ze Snapdragonem 821 i 6GB RAM. Możliwe, że właśnie dlatego podjęto decyzję o wypuszczeniu OnePlus 3T. I skoro nowy model ma być droższy o 80 dolarów od OnePlus 3, to prawdopodobnie w Polsce przyjdzie nam za niego zapłacić 2099-2199 złotych.

Źródło: @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona