OnePlus 3T 128GB będzie jeszcze dostępny w sprzedaży. OnePlus nie wycofa go z oferty | Tabletowo.pl

OnePlus 3T 128GB będzie jeszcze dostępny w sprzedaży. OnePlus nie wycofa go z oferty

Dołącz do dyskusji 0

Osobiście już przy okazji przekazywania Wam informacji, że OnePlus 3T Midnight Black został całkowicie wyprzedany zauważyłem, że na stanie nie ma też OnePlus 3T 128GB. Nie wiedzieć czemu, nagle w sieci podniosło się larum, że wersja ta nie będzie już w ogóle dostępna. Tymczasem okazuje się, że nie jest to prawda. Potwierdził to sam producent.

Co ciekawe, również pod tamtym artykułem niektórzy z Was pisali, że brak OnePlus 3T 128GB w oficjalnym sklepie spowodowany jest (domniemanym) faktem, iż OnePlus 5 ma mieć w podstawowej wersji 128GB pamięci wewnętrznej i producent już teraz postanowił „zarezerwować” wszystkie kości dla swojego tegorocznego flagowca, pozostawiając klientom do wyboru jedynie model ze 64GB przestrzenią na pliki użytkownika.

I choć przyznaję, brzmiało to całkiem logicznie, to okazuje się, że nie ma to nic wspólnego z prawdą. OnePlus postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości, dlatego przesłał serwisowi źródłowemu oświadczenie, w którym wprost pisze, że w niedalekiej przyszłości OnePlus 3T 128GB pojawi się na stanie. Póki co, w sklepie dostępna jest wyłącznie wersja z 64GB pamięcią wewnętrzną.

OnePlus 3T 128GB

Choć OnePlus 3T to cały czas świetny sprzęt, to aktualnie odradzałbym jego zakup. Ale nie dlatego, że na horyzoncie pojawił się już następca, OnePlus 5. Chociaż może właśnie z tego powodu. Możliwe bowiem, że przed oficjalną premierą tegorocznego flagowca, OnePlus obniży ceny zeszłorocznego – tak, jak miało to miejsce w przypadku OnePlus 2. Oczywiście nie daję Wam na to gwarancji, ale osobiście mam na coś takiego nadzieję.

Polecamy również:Recenzja OnePlus 3T

Źródło: GSMArenaOnePlus

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona