Ważne
Wiko VIEW

OnePlus 3T Midnight Black oficjalnie w całości wyprzedany

Od dłuższego czasu w Polsce nie dało się już kupić OnePlus 3T Midnight Black, ale w niektórych krajach smartfon jeszcze do niedawna był cały czas dostępny. OnePlus dziś jednak poinformował oficjalnie, że limitowana edycja OnePlus 3T została w całości wyprzedana.

Co więcej, nie ma już żadnych nadziei, że coś się może “znajdzie” i kilku szczęśliwcom uda się jeszcze kupić OnePlus 3T Midnight Black. Smartfon usunięto całkowicie z zakładki na stronie producenta, na której zamawia się urządzenia. Pozostały jedynie wersje Gunmetal 64GBSoft Gold 64GB – Gunmetal 128GB również została wyprzedana i nie da się jej nabyć.

OnePlus 3T Midnight Black od “zwykłego” OnePlus 3T różnił się jedynie kolorem obudowy, niczym więcej. Producent tłumaczył nawet, dlaczego dopiero teraz zdecydowano się wypuścić czarną wersję kolorystyczną. Wszystko macie dokładnie opisane w podlinkowanym artykule, tutaj jedynie ogólnie powiem, że na przeszkodzie stanęły problemy natury technicznej i technologicznej. Prawdopodobnie z tego też powodu była to edycja limitowana.

A jak już jesteśmy w tym temacie, to warto przy okazji przypomnieć, że swojego czasu pojawiła się plotka, że OnePlus szykuje jeszcze jedną, ekskluzywną wersję OnePlus 3T – w chromowanej na wysoki połysk obudowie. Dziś wydaje się to dość mało prawdopodobne, ponieważ za kilka tygodni zadebiutuje już OnePlus 5. A trochę szkoda, bo smartfon w tej odsłonie – przynajmniej według mnie – prezentuje się naprawdę świetnie i okazale.

Źródło: OnePlus

Komentarze

 • Yes

  Zostawili 128 już do OP5 a wersji 64 pewnie nie będzie i stąd ostatnie sztuki OP3T który przy obecnym kursie waluty jest super wyborem.

 • Arrczi

  Miałem kupić przed majówką, ale już nie było. Myślę, że to był test na żywym organizmie i w OnePlus 4 lub 5 Midnight Black będzie już dostępny w podstawie.

  • stark2991

   O ile będzie metalowy :)

   • Wróżek

    Będzie ale z qhd najtańsza wersja 449$

    • stark2991

     Po Twoim komentarzu poszukałem plotek i faktycznie taką cenę podają. Byłoby świetnie, to prawie tyle samo co za 3T. Metal jednak nadal niepotwierdzony

 • stark2991

  Czarna wersja była niedostępna już jakieś 1.5 tygodnia temu więc dzisiaj to tylko formalność

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona