Modele OnePlus 3 i 3T dostaną Androida O jeszcze w tym roku | Tabletowo.pl

Modele OnePlus 3 i 3T dostaną Androida O jeszcze w tym roku

Dołącz do dyskusji 0

Pomimo pojawienia się na rynku flagowca OnePlus 5, modele tego chińskiego producenta z 2016 roku nadal należą do czołówki najbardziej wydajnych telefonów na świecie. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że OnePlus 3 i 3T otrzymają Androida O. Teraz dostaliśmy nieco więcej szczegółowych danych.

Na portalu Reddit pracownicy firmy OnePlus potwierdzili, że urządzenia tego producenta, które zostały zaprezentowane w ubiegłym roku, otrzymają Androida O jeszcze przed 31 grudnia. Są to dosyć odważne obietnice, bowiem zazwyczaj eksflagowce otrzymują aktualizacje systemowe w pierwszych miesiącach roku kolejnego.

Niepisane prawo jest takie, że starsze modele otrzymują aktualizacje systemowe później niż najnowsze produkty przeróżnych producentów. A więc co to oznacza? OnePlus 5 również powinien otrzymać Androida O jeszcze w tym roku i to jeszcze szybciej niż OnePlus 3 i 3T. Takie obietnice dają nadzieję, że marka nie powtórzy błędu z modelem OnePlus 2, który – pomimo zapowiedzi – nie otrzymał oficjalnej aktualizacji do Androida Nougat.

OnePlus 3T (fot. Tabletowo.pl)

Oczywiście, zanim Android O trafił na produkty OnePlus, musi on najpierw zostać oficjalnie zaprezentowany przez Google. Wtedy też poznamy jego nazwę. Spora liczba osób celowała, że będzie to Android Oreo, jednak najnowsze doniesienia mówią o czymś kompletnie innym, czyli o Oatmeal cookie (ciastko owsiane).

źródło: PhoneArena

*Na zdjęciu wyróżniającym OnePlus 3T – link do recenzji

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona