OnePlus 2 zostanie zaprezentowany dopiero w 3 kwartale tego roku

OnePlus One to dla wielu smartfon idealny, który mimo małej dostępności wstrząsnął rynkiem. Sam nie jestem w stanie zliczyć ile osób chciało go kupić, ale nie mieli takiej możliwości. Przy następcy ten problem ma zostać wyeliminowany, ale oczywiście nie wiadomo jak zostanie to do końca rozwiązane. Teraz do sieci trafiły informacje o tym, kiedy będziemy mogli nabyć ten model.

Warto zacząć od tego, że nowy smartfon firmy OnePlus będzie się, prawdopodobnie, nazywać po prostu OnePlus 2. Jest to chyba najlogiczniejsza nazwa ze wszystkich. Niestety jeśli już jesteście zainteresowani tym urządzeniem, to będziecie musieli na nie poczekać do 3 kwartału tego roku. Wcześniej mówiono, że może zostać zaprezentowany jeszcze w pierwszej połowie tego roku, ale prawdopodobnie tak się nie stanie.

Jeśli chodzi o specyfikację OnePlus 2, to nic się nie zmieniło i dostaniemy w nim prawdopodobnie 64-bitowego Snapdragona 810, 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 5,5-calowy ekran QHD. Warto też przypomnieć, że możemy spodziewać się także mniejszego smartfona od OnePlus.