fot. Pexels

Zawsze bez limitu – nowa oferta w Orange na kartę z prostymi zasadami

Nie lubię przegrzebywać się przez tabelki i cenniki różnych sieci, kiedy szukam najkorzystniejszej w danym momencie oferty. Propozycja „Zawsze bez limitu” jest prosta i przejrzysta – podejrzewam, że właśnie dlatego doceni ją mnóstwo klientów. Szczególnie że cenowo także jest atrakcyjna.

Zasady oferty „Zawsze bez limitu” są banalnie proste – za złotówkę dzienne użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, a także 0,5 GB internetu. Minimalna kwota jednorazowego doładowania to 5 złotych, natomiast maksymalna – 200 złotych (przy wyższych obowiązuje ostatni próg, więc lepiej wybrać opcję za 300 złotych z pakietem 1 TB internetu, choć bez MMS-ów).

Reklama
Oferta Zawsze bez limitu w Orange na kartę

Zasady oferty „Zawsze bez limitu” są proste jak budowa cepa, więc nie trzeba sobie zaprzątać głowy szczegółami. Schody zaczynają się jednak w momencie, kiedy ktoś będzie chciał skorzystać z telefonu za granicą w roamingu, połączeń międzynarodowych lub/i usług o podwyższonej opłacie. Jako że taryfa ta nie przewiduje środków na pokrycie dodatkowych opłat wynikających z decyzji prezesa UKE i polityki FUP, trzeba je zapewnić w inny sposób.

Aby to zrobić, należy wysłać bezpłatny SMS pod numer 80175 z 14-cyfrowym kodem z wydruku z terminala lub wysłać go w formie kodu USSD *130*20*kod_zdrapki#. Takie doładowanie nie wydłuża ważności usługi „Zawsze bez limitu” o kolejne dni. Trzecim sposobem jest przetransferowanie środków z konta głównego – można przelać złotówkę, dwa złote lub pięć złotych, gdzie każda złotówka skraca okres darmowych połączeń, SMS-ów i MMS-ów o jeden dzień oraz odejmuje 0,5 GB z dostępnej puli transferu (w kraju).

Kwota przelewuAktywacja kodemAktywacja SMS-em
1*130*1#WYMIEN1 na 80175
2*130*2#WYMIEN2 na 80175
5*130*5#WYMIEN5 na 80175

Taryfę „Zawsze bez limitu” można włączyć wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 80175 lub wpisując kod *130*11# na klawiaturze telefonu (trzeba go oczywiście zatwierdzić zieloną słuchawką).

Regulamin taryfy Zawsze bez limitu (PDF)

Cennik usług w ofercie Zawsze bez limitu w Orange na Kartę (PDF)

Cennik usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę (PDF)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska