PlayStation Plus październik 2020 Vampyr

Październikowe PlayStation Plus będzie bogate w wampiry i sportowe samochody

Pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do pozostania w domu i grania na konsoli – tak samo, jak październikowa oferta PlayStation Plus. O ile lubicie wampiry lub gry wyścigowe.

Reklama

We wrześniu Sony zafundowało abonentom PlayStation Plus dwie zróżnicowane tematycznie gry: Street Fighter V i PUBG. W tym miesiącu poprzeczkę zawieszono równie wysoko, znów oferując skrajnie różne (i zarazem ciekawe) produkcje.

Vampyr

To z pewnością jedna z głośniejszych gier 2018 roku, która za sprawą swojego oryginalnego i bardzo interesującego pomysłu na rozgrywkę szybko zaczęła cieszyć się sporą popularnością. W skrócie jest to trzecioosobowa fabularna gra RPG, w której bardzo ważnym elementem jest system moralności i rozwoju naszego bohatera. Niestety, mimo wszystko nie możemy Vampyr nazwać przesadnym sukcesem.

Co poszło nie tak? Całkiem sporo rzeczy, poczynając od dość kiepskiej jakości wykonania, przez słabo zaprojektowane walki, po nieciekawą fabułę. Jeśli jednak opłacacie na stałe abonament PlayStation Plus, to polecam Vampyr sprawdzić na własną rękę – może Wam tytuł ten przypadnie do gustu.

Need for Speed: Payback

Kolejna odsłona rekordowo popularnej serii gier wyścigowych od Electronic Arts, która została wydana w 2017 roku. Na premierę tytuł ten zdobył całkiem wysokie oceny, zarówno od recenzentów, jak i samych graczy. Główny daniem gry są oczywiście wyścigi, które zostały podzielone na aż pięć różnorodnych kategorii.

Skłamałbym pisząc, że Payback to najlepsza odsłona Need for Speed w historii, ale na tle swoich ostatnich poprzedników, tytuł ten prezentuje się całkiem nieźle. Gracze w swoich ocenach najbardziej skarżyli się na nudne aktywności poboczne, chwalono za to oprawę graficzną i przyjemny system jazdy. Moim zdaniem warto dać szansę.

Vampyr i Need for Speed: Payback będą dostępne do pobrania od 6 października 2020 roku – wtedy też z oferty zniknie PlayerUnknown’s Battlegrounds i Street Fighter V.

Polecam również zajrzeć na stronę PlayStation Rewards, ponieważ zaktualizowano i dodano kilka akcji promocyjnych. Do zgarnięcia jest m.in. kupon rabatowy o wartości 10 złotych do aplikacji Pyszne.pl.

Zobacz też: