Kolejny wariant oferty od Mobile Vikings: 25 GB i nielimitowane rozmowy za 39 zł

Dwa tygodnie temu Mobile Vikings odświeżyło nieco swoją ofertę, wprowadzając korzystniejsze pakiety danych mobilnych w najbardziej popularnych taryfach. Teraz sieć prezentuje najwyższą opcję: Viking 39 No Limit. W cenie 39 złotych otrzymujemy w niej 25 GB internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y bez limitu.

Reklama

Brzmi to jak alternatywa dla ofert na abonament. W cenie przeciętnego miesięcznego zobowiązania z umową, dostajemy tu pokaźnej wielkości paczkę pakietu danych.

Widać, że Wikingowie stawiają na internet, i to dobrze. Coraz więcej operatorów zaczyna rozumieć, że nielimitowane rozmowy i SMS-y to już za mało, żeby przeciągnąć klienta na swoją stronę.

Oprócz transferu danych w wysokości 25 GB, dzięki opcji autodoładowań można jeszcze powiększyć pulę dostępnych gigabajtów. Każde autodoładowanie pozwala zyskać 1 dodatkowy GB internetu na miesiąc. Posiadając zarejestrowane dwa numery z tą opcją zyskujemy po 2 GB dla każdego z nich, a jeśli numerów jest trzy i więcej – to po 3 GB. W przypadku ostatniej „konfiguracji”, na każdym z numerów będziemy mieli do wykorzystania 28 GB internetu.

Sporo ludzi zadowoli się niższymi pakietami danych, a co za tym idzie – niższymi taryfami lub ofertą konkurencji. Ale być może znajdą się wśród nas tacy, dla których nowa propozycja Wikingów będzie strzałem w dziesiątkę. Jak myślicie?

 

źródło: Mobile Vikings 1, 2