Mobile Vikings szaleje - 15GB danych i nielimitowane rozmowy za 29 złotych! - Tabletowo.pl
Ważne

Mobile Vikings szaleje – 15GB danych i nielimitowane rozmowy za 29 złotych!

„Pozamiatali” – tak użytkownicy Twittera komentują nową ofertę na kartę Mobile Vikings. I w sumie trudno się z nimi nie zgodzić, skoro za 29 złotych otrzymujemy tak naprawdę wszystko, czego wymagający konsument aktualnie potrzebuje: nielimitowane rozmowy i SMS-y, a do tego pakiet aż 15GB internetu mobilnego. Brzmi dobrze, czyż nie?

Oczywiście w grę wchodzą nielimitowane rozmowy nie tylko wewnątrz sieci (czyli Mobile Vikings i Play), ale także do klientów pozostałych krajowych operatorów, jak również sieci stacjonarnych. Podobnie jest z wiadomościami tekstowymi (SMS) i multimedialnymi (MMS). Taryfa Viking 29 No Limit, bo o niej mowa, obejmuje również duży pakiet internetu mobilnego – 15GB.

Wprowadzona została również druga nowa taryfa – Viking 19, w której za 19 złotych otrzymujemy 3GB pakietu internetowego, nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci (Mobile Vikings i Play), a także darmowe SMS-y i MMS-y. Za minutę rozmowy do innych sieci i na stacjonarne, zapłacimy tu 19 groszy.

A do tego, oczywiście w obu przypadkach, ważność karty przez rok. W razie potrzeby można też skorzystać z dodatkowych pakietów internetu – od 500MB za 5 złotych po 15GB – za 29 złotych. Za dane w roamingu przyjdzie nam zapłacić 9 złotych za 20MB, 19 złotych za 50MB lub 29 złotych za 100MB.

Poniżej znajdziecie zestawienie wszystkich ofert dostępnych w Mobile Vikings:

Tabletowo.pl Mobile Vikings szaleje - 15GB danych i nielimitowane rozmowy za 29 złotych! Ciekawostki GSM Nowości

A teraz, nie ukrywam, liczę na Was – może kojarzycie konkurencyjną dla Viking 29 No Limit ofertę?

źródło: blog Mobile Vikings

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona