Odsprzedaj stary smartfon i zyskaj przy zakupie Samsunga Galaxy S9 lub S9+ nawet 2000 złotych | Tabletowo.pl

Odsprzedaj stary smartfon i zyskaj przy zakupie Samsunga Galaxy S9 lub S9+ nawet 2000 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Zwykle, kiedy kupujemy nowy smartfon, pozostaje sprawa tego, co zrobimy ze starym. Czasem nadaje się on do przekazania dzieciom czy młodszemu rodzeństwu, ale bywa też, że urządzenie staramy się odsprzedać. Decydując się na flagowy model Samsunga, będziemy mogli skorzystać z promocji, dzięki której oszczędzimy sobie zabawy z wystawianiem starego smartfona na serwisach aukcyjnych.

Nowa promocja firmy nazywa się „Odkup Samsung”. W jej ramach, klienci kupując smartfon Galaxy S9 i S9+, mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać nawet 2000 zł. Akcja startuje 14 maja.

Z oferty skorzystać mogą klienci wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Procedurę odsprzedaży zrealizować można na specjalnie przygotowanej stronie odkup.samsung.pl.

Co istotne, nowi właściciele Galaxy S9 i S9+, za pośrednictwem aplikacji Samsung Members, otrzymają specjalny kod podnoszący wycenę odsprzedawanego smartfonu o dodatkowe 400 zł, niezależnie od stanu starego urządzenia. Jest to właściwie wariacja na temat promocji „Witaj nowy”. Zyskała ona tylko nowe szaty, zaś zasady uczestnictwa są podobne. Wspomniane dodatkowe 400 złotych do wyceny sprzętu przysługuje tylko tym, którzy wybiorą Galaxy S9 lub S9+. Podczas zakupu innych modeli Samsunga, do wyceny doliczanych jest „tylko” 250 zł.

Promocja trwa do 15 lipca, chyba że wcześniej skończą się kody na vouchery w aplikacji Samsung Members.

Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona