Od teraz domyślnym odtwarzaczem w smartfonach i tabletach Samsunga będzie Muzyka Play | Tabletowo.pl

Od teraz domyślnym odtwarzaczem w smartfonach i tabletach Samsunga będzie Muzyka Play

Dołącz do dyskusji 0

Niektórzy z Was na pewno zauważyli, że domyślnym odtwarzaczem muzyki w Galaxy S8 i Galaxy S8+ jest serwis Muzyka Play. Jak się okazuje, wcale nie jest to przypadek. Samsung bowiem zdecydował, że od teraz każdy jego nowy smartfon i tablet z Androidem nie będzie miał preinstalowanej, autorskiej aplikacji Samsung Music.

Ma to jednak swoje zalety, ponieważ właściciele tych urządzeń dostaną gratis w postaci możliwości przesłania i streamowania w serwisie Muzyka Play aż 100 000 utworów z własnej kolekcji. Dla porównania, inni („nieuprzywilejowani”) mogą „tylko” 50 tysięcy. Dla większości zapewne obie liczby są abstrakcyjne, jednak uwierzcie, na tym świecie naprawdę są osoby, którym się to przyda.

Ale to nie koniec. Dla klientów, którzy kupią Galaxy S8 i Galaxy S8+ oraz Galaxy Tab S3, Samsung przygotował jeszcze jeden gratis, a mianowicie trzymiesięczny, pełny dostęp do zawartości serwisu Muzyka Play. Normalnie taka usługa płatna jest 19,99 złotych za miesiąc, więc w kieszeniach użytkowników pozostanie prawie 60 złotych. Ładna sumka.

W tym momencie pozwolę sobie jednak przypomnieć, że jeszcze do 30 kwietnia z darmowego, trzymiesięcznego abonamentu do serwisu Muzyka Play mogą skorzystać wszyscy, którzy przed tym dniem kupią jakiś smartfon lub tablet Samsunga. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Źródło: Samsung, Google

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona