22 listopada ruszą beta testy Androida 6.0 Marshmallow dla Huawei Mate 7 | Tabletowo.pl

22 listopada ruszą beta testy Androida 6.0 Marshmallow dla Huawei Mate 7

Na początku w Chinach

Dołącz do dyskusji 0

Huawei Mate 7 dopiero niedawno otrzymał aktualizację do Androida 5.1.1 Lollipop. Ale już za kilka dni rozpoczną się beta testy nowszej wersji oprogramowania dla tego modelu.

To, że smartfon na pewno ją otrzyma, dowiedzieliśmy się, gdy producent opublikował oficjalną listę urządzeń, które mogą spodziewać się update’u do piankowego systemu. Jednak oficjalne udostępnienie zawsze poprzedzają beta testy, do których Huawei często zaprasza użytkowników – tak, jak choćby w przypadku 5.1 Lollipop dla P8 i P8 lite.

Teraz przyszedł czas na posiadaczy Mate 7 – 22 listopada rozpoczną się zamknięte beta testy Androida 6.0 Marshmallow dla tego modelu. Nowej wersji oprogramowania towarzyszy m.in. kolejna generacja nakładki EMUI – 4.0.

Data 22 listopada dotyczy tylko mieszkańców Chin. W niedługim czasie do współpracy powinni zostać zaproszeni również użytkownicy z innych krajów, w tym zapewne też z Polski. Gdy tylko pojawi się taka możliwość, na pewno Was poinformujemy.

Źródło: Huawei, XDA-Developers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona