Chcesz kupić smartfon Xiaomi? Teraz jest okazja - trzy modele w niższych cenach 21

Chcesz kupić smartfon Xiaomi? Teraz jest okazja – trzy modele w niższych cenach

Smartfony Xiaomi przebojem wdarły się do świadomości Polaków jako produkty o świetnym stosunku parametrów do ceny, dobrej optymalizacji i, w większości, bardzo długim czasie pracy na jednym ładowaniu. Jeśli myśleliście, by wejść w posiadanie jednego z oferowanych w Polsce modeli, ta wiadomość może Was ucieszyć – ceny Redmi 4A, Redmi 4X i Redmi Note 4 zostały obniżone.

Jeśli chodzi o smartfony Xiaomi w Polsce, odkąd tylko pojawiły się w oficjalnej dystrybucji, toczy się dyskusja, że są zdecydowanie za drogie – że przecież na własną rękę można je sobie ściągnąć spoza Polski za dużo mniejsze pieniądze. I oczywiście jest to fakt, ale znam wiele osób, które wolą iść do polskiego sklepu lub zamówić w nim sprzęt przez internet, mieć papier, że na pewno jest odpowiednia gwarancja i, jeśli dany produkt wspiera LTE B20, to że też takowe oferuje. I są w stanie za to zapłacić odpowiednio więcej niż cena widniejąca przy produkcie w zagranicznym sklepie. A zmierzam do tego, że to chyba pierwsza szerzej zakrojona akcja promocyjna na smartfony Xiaomi – a przynajmniej nie przypominam sobie, by jakaś miała miejsce wcześniej.

W sklepach przy trzech wybranych smartfonach Xiaomi znajdziecie informację o obniżce ceny. W dwóch przypadkach jest to spadek o sto złotych, w ostatnim – o dwieście złotych. Tak czy siak, oszczędzamy niezłą sumkę.

Aktualne ceny przedstawiają się następująco:

  • Xiaomi Redmi 4A 32GB: 599 złotych (wcześniej: 699 złotych),
  • Xiaomi Redmi 4X: 899 złotych (wcześniej: 999 złotych),
  • Xiaomi Redmi Note 4: 1099 złotych (wcześniej: 1299 złotych).

Jesteście zainteresowani tymi produktami? A może właśnie mieliście je na celowniku i za chwilę zamierzacie kupić? Dajcie znać w komentarzach.

źródło: Komputronik; promocja dostępna jest jednak również w pozostałych sklepach, w których dystrybuowane są smartfony Xiaomi