NVIDIA udostępniła Androida 5.1.1 Lollipop dla Shield Tablet | Tabletowo.pl

NVIDIA udostępniła Androida 5.1.1 Lollipop dla Shield Tablet

Dołącz do dyskusji 0

NVIDIA to prawdziwy gigant rynku kart graficznych. Mimo wielu niepowodzeń na rynku mobilnym, Amerykanie wprowadzili kilka ciekawych urządzeń, skierowanych przede wszystkim do graczy. Warto wspomnieć, że producent nadal dba o zapewnienie aktualizacji dla starszych modeli. Niedawno informowaliśmy Was o dostępności Androida 5.1.1 dla Tegra Note, a teraz pojawił się on dla Shield Tablet.

Aktualizację dla NVIDIA Shield Tablet możecie pobrać za pośrednictwem OTA (Over-The-Air) – cały plik waży 767 MB. Producent oczywiście dodał na swojej stronie listę zmian. Wspomniano o usunięciu pojedynczych błędów, m.in. problemów z dźwiękiem.

Amerykanie poprawili również wydajność i stabilność pracy swojego gamingowego tabletu. Nie zabrakło także informacji o poprawie działania oprogramowania. Co ciekawsze, pierwsze wieści od NVIDII dotyczące tej aktualizacji pojawiły się już w kwietniu – mamy końcówkę lipca. Cóż, najwyraźniej przez ten czas firma starała się dopracować aktualizację – mam nadzieję, że udało im się to zrobić.

Pobraliście Androida 5.1.1 Lollipop na swoje Shield Tablet? Jak wrażenia po aktualizacji?

źródło: NVIDIA przez Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona