Nubia też przywiezie na targi MWC 2019 swoje urządzenie z elastycznym ekranem – zapewne będzie to smartband

Wszyscy tylko „składane smartfony” i „składane smartfony”. ZTE, za pośrednictwem swojej podmarki Nubia, zamierza na targach Mobile World Congress w Barcelonie, odwrócić uwagę od elastycznych telefonów i zaprezentować… opaskę fitness z giętkim ekranem.

Nubia rozsyła już zaproszenia na targi Mobile World Congress 2019, zaznaczając na nich, że będzie na niej obecna od początku do końca imprezy, czyli od 25 do 28 lutego. Wskazuje też, gdzie dokładnie będzie można natknąć się na stoisko firmy.

Hasło Flex Your Life bez wątpienia nawiązuje do elastycznego urządzenia, które Nubia zamierza zaprezentować na zbliżających się targach. Niektórzy zachodzą w głowę, czym może ono być, jednak dzięki temu, że firma w ubiegłym roku nie potrafiła powstrzymać się przed ujawnieniem swojego pomysłu na giętkie ekrany, wiemy, co takiego będzie można zobaczyć w Barcelonie.

Nubia bez wątpienia będzie chciała zrobić jak najwięcej szumu wokół smartbanda z elastycznym ekranem, nazwanego Nubia αTo połączenie inteligentnej opaski i smartwatcha z możliwością wykonywania połączeń i aparatem, będzie niewątpliwie ciekawym gadżetem do sprawdzenia.

Czekamy, by osobiście przekonać się, jak Nubia α będzie wyglądała i działała „na żywo”. Zapowiada się nie mniej ciekawie niż składane smartfony Samsunga i Huawei.

 

źródło: GizChina