Nowy, wakacyjny pakiet w Virgin Mobile – 10 GB za 9 złotych

Wakacje już oficjalnie się rozpoczęły, a to oznacza dużo czasu na zwiedzanie naszego pięknego kraju. Podczas takich wycieczek większość z Was zapewne strzela mnóstwo fotek, którymi chętnie od razu podzieliłaby się ze znajomymi na portalach społecznościowych. A do tego niezbędny jest internet. Dużo internetu. Orange przygotowało już wakacyjny pakiet 6 GB za 6 złotych. Teraz przyszedł czas na Virgin Mobile.

Jak nietrudno policzyć, w Orange – w powyższej promocji – 1 GB kosztuje 1 złotówkę. Virgin Mobile jest jeszcze bardziej hojne i oferuje 10 GB za 9 złotych, czyli za 1 GB wychodzi 90 groszy. Pakiet ważny jest przez 30 dni od momentu uruchomienia, ale tylko wtedy, gdy nie jest się użytkownikiem żadnego Pakietu 3w1 – w przeciwnym przypadku wpisuje się on w aktualnie trwający cykl rozliczeniowy.

Promocja trwa od 28 czerwca do 31 sierpnia. Pakiet 10 GB za 9 złotych można wykupić wielokrotnie, ale naraz można mieć włączony tylko jeden. Następny można zakupić dopiero wtedy, gdy poprzedni straci ważność (niewykorzystane gigabajty przepadają).

Pakiet 10 GB za 9 złotych uruchamia się krótkim kodem *222*1#. Stan pozostałego transferu sprawdza się natomiast kodem *108#.

Virgin Mobile 10 GB za 9 złotych

Skorzystacie?

Regulamin Oferty Promocyjnej „Pakiet #Wakacyjny_Wypas”

Źródło: Virgin Mobile