Nowy tablet HTC zadebiutuje w Wielkiej Brytanii… i chyba tylko tam | Tabletowo.pl

Nowy tablet HTC zadebiutuje w Wielkiej Brytanii… i chyba tylko tam

Dołącz do dyskusji 0

Biedne HTC. Znacznie lepiej wychodzi mu tworzenie telefonów komórkowych z najwyższej półki (One X to bardzo dobre urządzenie, Kasia może to potwierdzić) niż tabletów internetowych. Wyprodukowane przez HTC Flyer i Jetstream były warte uwagi, lecz nie odniosły zamierzonego sukcesu. Brakowało im innowacyjności i specyfikacji, która zawstydziłaby konkurencję.

Jak donosi angielski serwis PC Advisor, wkrótce może się to zmienić, albowiem HTC pracuje nad tabletem, który będzie „wyjątkowy”. Nie wiadomo, na czym ta wyjątkowość będzie polegać. Być może producent wyposaży go w funkcje dotąd niewidziane w urządzeniach mobilnych lub wzornictwo, które wyróżni go na tle podobnych mu produktów. Niestety, oprócz informacji, że nowy tablet HTC w ogóle powstanie, wiemy tylko, że jego premiera będzie miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Kto wie, czy nie będzie to towar ekskluzywny dla mieszkańców Zjednoczonego Królestwa; być może nigdy nie trafi na rynek światowy.

Pozwolę sobie na odrobinę spekulacji. O ile wątpię, aby HTC zdobyło się na ogromną oryginalność i rozpoczęło inwestycję w nowoczesne technologie, pokładam nadzieję w projektantach tajwańskiego koncernu. Jeżeli wzornictwo nowy tablet będzie przypominał smartfon One X, wróżę mu sukces. Na rynku brakuje powiewu świeżości, większość „dachówek’ wygląda tak samo: czarno lub srebrno, błyszcząco, nudnie. Taki One XXL nieco rozświetliłby mrok monotonii.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona