Nowy smartfon HTC już 20 września

Czy 20 września HTC zaprezentuje Desire 10 Pro? Takie informacje pojawiają się w internecie w kontekście planowanej przez tajwańską spółkę konferencji prasowej. Niestety, jeżeli bazować na tym, co już wiemy o smartfonie, nie zapowiada się on ciekawie.

Według zapowiedzi firmy HTC, telefon, który ma ujrzeć światło dzienne 20 września, będzie „bardziej zakrzywiony”. Firma zamieściła też krótki teaser zwiastujący urządzenie, z którego można wnioskować, że rzeczywiście niebawem zobaczymy Desire 10 Pro.

Reklama

Według innych informacji, HTC mogłoby zaprezentować tego samego dnia jeszcze jeden telefon – Desire 10 Lifestyle. Dzisiaj natomiast HTC może pokazać jeszcze inny telefon, podczas trwających targów IFA 2016 w Berlinie. Przypuszcza się, że na specjalnej konferencji zobaczymy One A9S. W każdym razie zapowiada się sporo premier w krótkim czasie.

Czy któraś z nich poprawi sytuację HTC na rynku? Z dotychczasowych doniesień wynika, że przygotowywane przez firmę smartfony nie zachwycają ani rozwiązaniami, ani pomysłowością. Wiele wskazuje na to, że sytuacja HTC raczej nie ulegnie w najbliższym czasie zmianie. A szkoda, ten niegdyś ważny producent smartfonów z Androidem wciąż ma kilka ciekawych pomysłów i dużo potencjału. Najwyraźniej nie umie jednak przekuć tego na sukces.

Źródło: HTC