Nubia Red Magic Mars (fot. Nubia)

Nowy gamingowy telefon Nubii dostanie wyświetlacz 144Hz. To zrobi wrażenie!

Dosłownie chwilę temu informowaliśmy was o plotkach na temat najnowszego smartfona gamingowego od Xiaomi, a w sieci już zdążyły pojawić się informacje o najnowszej propozycji dla graczy od firmy Nubia. Tym razem są to jednak dane potwierdzone przez samego prezesa podwykonawcy ZTE – Ni Fei.

Reklama

Szybciej i płynniej

Najciekawszą zmianą w następcy Nubii Red Magic 3S będzie zdecydowanie implementacja ekranu o częstotliwości odświeżania aż 144Hz, czyli o ponad 50 więcej niż u poprzednika! Wartość ta przebija nawet potężnego Razer Phone 2 i zdecydowanie robi wrażenie.

Reklama

Zrzut ekranu opublikowany na portalu Weibo przez prezesa Nubii pokazuje, że użytkownicy będą mieli do wyboru cztery warianty odświeżania ekranu, co powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Wydajność ponad płynność

Oczywiście bardziej płynne wyświetlanie obrazu nie jest jedyną zmianą w kolejnej generacji sprzętu do grania od tego chińskiego producenta.

Telefon ma wspierać połączenie 5G i bardzo możliwe, że zostanie wyposażony w potężny procesor Snapdragon 865. Do dyspozycji użytkowników prawdopodobnie zostanie oddane też 12 GB pamięci RAM, co zdecydowanie jest wystarczającą wartością nawet dla najbardziej wymagających graczy, którzy lubią wycisnąć ze swojego telefonu maksimum mocy.

Miejmy nadzieję, że najnowszy smartfon z serii Red Magic naprawi bądź co bądź dość znaczące problemy swojego poprzednika. Brak NFC, spora i nieporęczna bryła urządzenia czy tragiczny aparat to niewybaczalne wady jak na serię telefonów dla graczy, która szczyci się chlubnym mianem flagowej.

 

Źródło: androidcentral, Weibo Ni Fei