Nowość w portfolio Prestigio: MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G za 199 euro - Tabletowo.pl

Nowość w portfolio Prestigio: MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G za 199 euro

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nowość w portfolio Prestigio: MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G za 199 euro Nowości

Prestigio było jedną z pierwszych mniejszych firm, które pojawiły się na tabletowym rynku zaraz po debiucie iPada pierwszej generacji w 2010 roku. Od tamtej pory nieźle radzi sobie w wielu krajach, oferując nie tylko tablety, ale w ostatnim czasie również smartfony i tabletofony. I wcale nie zamierza spoczywać na laurach. Do portfolio firmy dołączył tablet Prestigio Multipad 4 Ultra Quad 8.0 3G.

Patrząc na parametry techniczne modelu, w pierwszej chwili trudno nie odnieść wrażenia, że może być mowa o przedstawionym ledwie dwa tygodnie temu modelu Multipad 4 Ultimate 8.0 3G. Można jednak dostrzec kilka szczegółów, którymi oba produkty się różnią. Jest to przede wszystkim jednostka centralna – czterordzeniowy MediaTek MT8389 Cortex A7 o częstotliwości taktowania 1,2GHz z PowerVR SGX544 (a nie chip oparty o Cortex A9, jak ma to miejsce w Ultimate) oraz akumulator o pojemności 4600 mAh (vs 4850 mAh).

Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 3G, GPS, Bluetooth, WiFi, radio oraz 1GB RAM. Sprzęt oferuje 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD i pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean.

Tablet wyceniono na 199 euro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona